Apelujemy o ostrożność - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

W związku z informacją o włamaniu i kradzieży mającej miejsce w ciągu dnia na terenie naszej gminy, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Zwracajmy uwagę na obce i podejrzane samochody w szczególności spoza terenu naszego powiatu, parkujące w pobliżu domów. Często bywa, że złodzieje przed dokonaniem włamania pod pretekstem sprzedaży różnego rodzaju artykułów czy roznoszenia ulotek dokonują rozpoznania terenu. Informujmy Policję o takich sytuacjach. Pamiętajmy o zamykaniu samochodów, domów, garaży, ogrodzeń nie tylko na noc.

Zwracajmy uwagę również na domy sąsiadów, tzw. "straż sąsiedzka" może okazać się najlepszym i najskuteczniejszym zabezpieczeniem przed złodziejami, którzy są bardzo dobrze zorientowani, kiedy ich cel nie jest strzeżony.

Dzielnicowi

sierż. szt. Paweł Sutkowski tel. 696 497 092

Miejscowości:

Wólka, Łoniewo, Kosino, Chełstowo, Radzanowo, Radzanowo Dębniki, Radzanowo Lasocin, Szczytno, Czerniewo, Woźniki, Woźniki Paklewy, Ślepkowo Szlacheckie, Ślepkowo Królewskie, Ciółkowo, Ciółkówko, Śniegocin, Trębin.

mł. asp. Michał Kłosiewski tel. 696 497 109

Miejscowości:

Rogozino, Białkowo, Juryszewo, Wodzymin, Chomętowo, Dźwierzno, Brochocin, Brochocinek, Kostrogaj, Stare Boryszewo, Nowe Boryszewo, Stróżewko, Męczenino.

W sprawach niecierpiących zwłoki tel. 112 lub 47 70 516 01

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość