Stacja uzdatnia wody w Radzanowie – Dębnikach po kompleksowej modernizacji - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Stacji uzdatniania wody w miejscowości Radzanowo – Dębniki służy naszym Mieszkańcom od ponad 20 lat. Do tej pory wykonywane były bieżące remonty, naprawy i konserwacja. Na przełomie marca i kwietnia br. ruszyły prace związane z generalnym remontem. Przez ten okres diametralnie zmienił się nie tylko wygląd budynku stacji, ale przede wszystkim wnętrze.

W bardzo dużym zakresie zmodernizowano bowiem system bieżącego funkcjonowania obiektu, na nowoczesny i w pełni automatyczny. Wymieniony został praktycznie cały mechanizm obsługi stacji, zainstalowano nowoczesne panele sterujące oraz systemy zabezpieczeń z aparaturą kontrolno–pomiarową, systemy ostrzegania przed awariami i stanami nieprawidłowymi. Ponadto w budynku jest teraz nowa sieć elektryczna, oświetleniowa, wylano nową posadzkę, odnowiona została również elewacja. Na placu zamontowano dwa nowe zbiorniki. Teren zyskał nowe, estetyczne ogrodzenie. Zrealizowane prace kosztowały ponad 3,6 mln zł.

Gmina otrzymała dofinansowanie na to zadanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" operacje typu „Gospodarka wodno-ściekowa”.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość