EKOLOGICZNY PIKNIK RODZINNY - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

W dniu 9 września 2023 r. na terenie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rogozinie odbył się Ekologiczny Piknik Rodzinny, którego celem było budowanie postaw proekologicznych połączonych z aktywnymi działaniami na rzecz środowiska oraz pogłębianie wiedzy i wrażliwości ekologicznej na terenie województwa mazowieckiego.

W programie znalazły się następujące atrakcje: koło fortuny z nagrodami, stanowisko sadzenia roślin antysmogowych, eko pokój zagadek, bomby nasienne, eko biżuteria, stanowiska eksperckie dotyczące ekologii. Uczestnicy pikniku mogli poznać życie zgodnie z zasadami ekologii, sposoby dbania o przyrodę, zrozumieć zasady jakimi się kieruje – wszystko to jest niezwykle ważne bo każdy z nas powinien zadbać o naszą planetę, poznać reguły i normy ekologiczne, zgłębić wiedzę przyrodniczą. Na każdego uczestnika czekała niespodzianka w postaci gry edukacyjnej. To był dzień pełen wrażeń!

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie 30 tys. zł. Przedsięwzięcie objęła honorowym patronatem Minister Klimatu i Środowiska - Pani Anna Moskwa.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość