KGW dla Mieszkańców - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

W dniu wczorajszym w Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu AGD kołom gospodyń wiejskich z terenu naszej gminy. Środki finansowe na ten cel samorząd pozyskał w ramach projektu „KGW dla mieszkańców – kompleksowe działania w przeciwdziałaniu przemocy” z Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach Funduszu Sprawiedliwości.

Uroczystego przekazania i podpisania umów darowizny dokonał wójt Gminy Radzanowo Piotr Jakubowski.

Sprzęt gastronomiczny został odebrany przez przedstawicieli KGW Młode Rogozino , KGW Zakątek nad Słupianką w Białkowie, KGW „Przyjaciele" w Męczeninie, KGW Eko -Gosposie w Brochocinie i KGW Cuda-Wianki w Radzanowie.

Wyposażenie z pewnością będzie służyło przez wiele lat i przyczyni się do poszerzenia oferty gastronomicznej kół, a także wzbogaci imprezy i wydarzenia organizowane przez społeczność Gminy Radzanowo.

W kolejnej części spotkania zebrani wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez Pawła Biegalewskiego – profilaktyka uzależnień i pedagoga specjalnego, który poruszył bardzo ważne tematy min: bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci, uzależnień od komputera i internetu.

Uczestnicy aktywnie wymieniali się obserwacjami i własnymi doświadczeniami

Wśród gości znaleźli się m.in.: przewodnicząca rady gminy Jolanta Sochacka wraz z radnymi: Sylwestrem Dębskim i Włodzimierzem Pełką.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość