Finał projektu "Pod Biało - Czerwoną" - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

W dniu dzisiejszym (08.11.2022) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie podczas akademii z okazji obchodów 11 Listopada - Narodowego Święta Niepodległości miało miejsce wyjątkowo uroczyste podniesienie flagi. Teren przy szkole wzbogacił się bowiem o maszt flagowy, na którym powiewać będzie odtąd biało-czerwona flaga Rzeczpospolitej Polskiej.

Zakup i montaż masztu wraz z flagą i tablicą pamiątkową został sfinansowany w ramach projektu „Pod biało-czerwoną” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. To zaangażowanie Mieszkańców naszej gminy, którzy oddawali swoje głosy w kampanii programu, przełożyły się na lokalizację projektu na naszym terenie.

Projekt miał na celu integrację lokalnych i ponadlokalnych społeczności w duchu tradycji, jedności oraz nowoczesnego patriotyzmu. Społeczność rogozińskiej placówki oświatowej ma odtąd bardzo godne miejsce służące podtrzymywaniu tradycji narodowej, pielęgnowaniu polskości oraz świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej.

#podbiałoczerwoną

Maszt z flagą Rzeczypospolitej Polskiej został sfinansowany w ramach projektu „Pod biało-czerwoną” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego 24.10.2022r. Rogozino

pod biało czerwoną 5

pod biało czerwoną 6

 

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość