Płockie Forum Gospodarcze - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

 22 września 2022r. w Płocku odbędzie się największe wydarzenie gospodarcze w subregionie płockim!

Ostatnie lata były ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza dla przedsiębiorców. Brak możliwości organizacji spotkań oraz osobistego udziału w wielu wydarzeniach w bardzo istotny sposób wpłynęły na stosunki łączące przedstawicieli lokalnych środowisk. Wydarzenie na które Państwa zapraszamy – Płockie Forum Gospodarcze to możliwość nawiązania długofalowych relacji i pozyskania klientów, poznania interesujących ludzi, ich firm – produktów, usług, wymiany doświadczeń, pozyskania wiedzy czy uzyskania porad w zakresie prowadzonej działalności.

 

Izba Gospodarza Regionu Płockiego przy współpracy z Politechniką Warszawską Filia w Płocku organizuje Płockie Forum Gospodarcze, które odbędzie się w dniu 22 września 2022 r. w gmachu Politechniki przy ul. Łukasiewicza 17 w Płocku. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza oraz Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego. Mecenasem Płockiego Forum Gospodarczego jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Do Państwa dyspozycji oddane zostaną 3 Strefy:

  • STREFA WYSTAWIENNICZA
  • STREFA EKSPERTA
  • STREFA MERYTORYCZNA

W Strefie Wystawienniczej firmy będą mogły zaprezentować swoją markę – produkty, usługi, będzie można porozmawiać z osobami decyzyjnymi. Eksperci z instytucji okołobiznesowych z Płocka – Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Sanepidu, Państwowej Inspekcji Pracy i Urzędów Pracy – będą służyć swoją wiedzą i poradami, a także udzielą wstępnych informacji.

Państwa aktywności polecamy Strefę Meytoryczną, w której zaproponowano 4 strefy tematyczne:

  • PRZEMYSŁ 4.0.
  • ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
  • PODATKI
  • WIEDZA I ROZWÓJ POZNAJ STREFĘ – PROGRAM I TRENERÓW

Dzięki zaproszeniu do współpracy wyjątkowych prelegentów i trenerów, podczas paneli dyskusyjnych w Strefie Merytorycznej skorzystają Państwo z wiedzy ekspertów posiadających wyjątkowe doświadczenie i wiedzę, która m.in. pomoże przecierać nowe szlaki w obecnej, trudnej rzeczywistości biznesowej. Do udziału zaproszono m.in. gości z Japonii, USA. Rok 2022 przyniósł wiele zmian dla przedsiębiorców, szczególnie w zakresie podatkowym, które do dnia dzisiejszego nie są jednoznaczne i jasne. W Strefie Podatki, wykład wygłosi Pan Profesor Witold Modzelewsk, jako główny Ekspert.

PROGRAM Płockiego Forum Gospodarczego:

10.00

UROCZYSTE OTWARCIE PŁOCKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO

DZIAŁA STREFA WYSTAWIENNICZA

10.45

1. STREFA EKSPERTA

2. PRZYGOTOWANIE DO OTWARCIA STREFY MERYTORYCZNEJ

11.00 - 16.30

1. STREFA MERYTORYCZNA

- STREFA – PRZEMYSŁ 4.0

- STREFA – ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

- STREFA – PODATKI

- STREFA – ROZWOJU GROWTH ZONE POZNAJ STREFĘ – PROGRAM I TRENERÓW

16.00

ZAKOŃCZENIE PŁOCKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO

Zapraszamy na stronę internetową Izby Gospodarczej Regionu Płockiego (www.igrp.com.pl) oraz do śledzenia profili w mediach społecznościowych Facebook i LinkedIn gdzie na bieżąco prezentowane są informacje dotyczące Płockiego Forum Gospodarczego. Z myślą o przedsiębiorcach, przygotowano szereg działań promocyjnych. Jeśli chcą Państwo z nich skorzystać bądź mają inne pytania dotyczące Forum zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Izbą tel. 508 591 408; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wstęp wolny, darmowy parking.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość