Spotkanie wójta z sołtysami - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Dzisiejsze spotkanie wójta gminy Piotra Jakubowskiego z sołtysami rozpoczęło się od przekazania życzeń z okazji jutrzejszego Dnia Kobiet oraz wszystkim sołtysom z okazji przypadającego 11 marca Dnia Sołtysa.
Do życzeń przyłączył się obecny na spotkaniu Starosta Powiatu Płockiego Sylwester Ziemkiewicz. Starosta omówił także planowane na terenie naszej gminy inwestycje w powiatową infrastrukturę drogową.

W dalszej części wójt poinformował o obecnej sytuacji związanej z napływem Mieszkańców Ukrainy do naszej Gminy. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Radzanowie Michał Kłosiewski apelował o niezwłoczne zgłaszanie osób, które przyjechały z Ukrainy. Informacje doprecyzowała Magdalena Kosielińska, dyrektor CKiS w Radzanowie, wskazując na konieczność ewidencji osób napływających w Urzędzie Gminy (Anna Winiarek, tel. 24 369 50 19 lub 723 313 102) oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej (tel. 24 369 50 33 lub 512 346 970 ).

Podczas spotkania podsumowano również działania w ramach tegorocznego jubileuszowego 30. finału WOŚP w naszej gminie. Szefowa sztabu na ręce sołtysów złożyła podziękowania wszystkim Mieszkańcom, którzy włączyli się w organizację wydarzenia, pomoc i wolontariat.

Sołtysi otrzymali w materiałach informację na temat: szkolenia chemizacyjnego (15.03.2022 r.; godz. 8:30; CKiS), konkursie KRUS „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne - edycja 2022”.

Na zakończenie omówiono sytuację na drogach gminnych.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość