50 lat Gminy Radzanowo - promocja książki - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Piotr Jakubowski Wójt Gminy Radzanowo i Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki zapraszają serdecznie na spotkanie promujące książkę pt. "𝟱𝟬 𝗟𝗔𝗧 𝗚𝗠𝗜𝗡𝗬 𝗥𝗔𝗗𝗭𝗔𝗡𝗢𝗪𝗢".

To publikacja autorstwa dr. Piotra Gryszpanowicza o historii funkcjonowania naszego Samorządu w latach 1973-2023, napisana na podstawie protokołów Gminnej Rady Narodowej oraz protokołów z obrad Rady Gminy Radzanowo.

Demografia, wydarzenia, interesujące miejsca i ważne osobowości to tylko przykłady zagadnień tematycznych, jakie znajdziecie Państwo w tej książce. Publikacja wzbogacona jest mapami, dokumentami, zdjęciami z zasobów Archiwum Państwowego, Archiwum Głównego Akt Dawnych, archiwum Urzędu Gminy w Radzanowie oraz z kronik pamiątkowych lokalnych instytucji i organizacji, przez co stanowi interesujące źródło wiedzy o naszej małej Ojczyźnie.

Inicjatorem powstania publikacji jest Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki, który zaprosił do współpracy Piotr Jakubowski Wójt Gminy Radzanowo i Jolanta Sochacka, przewodnicząca rady gminy Radzanowo.


Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Autorem.
𝟯 𝗸𝘄𝗶𝗲𝘁𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟴:𝟬𝟬
𝗵𝗮𝗹𝗮 𝘀𝗽𝗼𝗿𝘁𝗼𝘄𝗮 𝘄 𝗥𝗮𝗱𝘇𝗮𝗻𝗼𝘄𝗶𝗲

Wstęp wolny.
W czasie spotkania będzie można nieodpłatnie otrzymać egzemplarz książki z autografem Autora.

 

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość