Komunikat w sprawie budowy sieci gazowej w Gminie Radzanowo - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie informuję, iż w ciągu nadchodzących dni Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. planuje rozpocząć budowę sieci gazowej w miejscowościach Nowe Boryszewo, Stare Boryszewo, Stróżewko i Rogozino.

 Z uzyskanych informacji wynika, iż w roku bieżącym wybudowana zostanie główna sieć, natomiast indywidualne przyłącza wykonane będą w 2019 roku.

Już teraz PSG sp. z o.o. uruchamia możliwość składania wniosków o zawarcie umowy przyłączeniowej. Wnioski można składa w Urzędzie Gminy w Radzanowie, ul. Płocka 32, pokój 32. Formularz stosownego wniosku do wypełnienia można pobrać ze strony internetowej PSG sp. z o.o. oraz gminnej strony internetowej: pobierz wniosek Otwiera się w nowym oknie.

Wszelkie informacje dotyczące budowy sieci gazowej na terenie gminy Radzanowo będzie na bieżąco umieszczać w na gminnej stronie internetowej w nowoutworzonej zakładce SIEĆ GAZOWA. Ponadto uruchamiamy skrzynkę mailową, którą mogą Państwo przesyłać swoje zapytania dotyczące inwestycji gazowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zainteresowanych Mieszańców zapraszam na spotkanie informacyjne z przedstawicielami PSG sp. z o.o. jakie organizujemy w dniu 2 sierpnia 2018 r.:

  • o godzinie 17:00 w Domu Ludowy w Rogozinie, ul. Strażacka 3
  • o godzinie 19:00 w Góralskiej Chacie, Stare Boryszewo 105

Wójt Sylwester Ziemkiewicz

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość