Spotkanie wójta z sołtysami - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Dziś odbyło się zebranie wójta Piotra Jakubowskiego z sołtysami. W pierwszej kolejności omówiono: komunikat Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie w sprawie ochrony pszczół i innych owadów zapylających; bezpłatne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników; informację Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w spawie dopłat do zbóż oraz apel Państwowej Straży Pożarnej o zakazie wypalania łąk i pastwisk.

W kolejnej części zebrania wójt przedstawił obecnie realizowane inwestycje na terenie gminy oraz plan realizacji funduszu sołeckiego.

Zwrócił się z prośbą o promowanie i głosowanie w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, gdzie zgłoszony został projekt budowy ciągu pieszo – rowerowego na trasie Rogozino – Płock. Głosowanie rusza 12 maja 2023r.

Na zakończenie wójt zaprosił do uczestnictwa w zbliżających się gminnych wydarzeniach, w tym 4 czerwca na Dzień Dziecka w Radzanowie.

Bieżące utrzymanie dróg gminnych – zgłoszenia w sprawie bieżącej konserwacji, równania, doraźnych napraw sołtysi mogli zgłaszać do kierownika Zakładu Gospodarczego.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość