Stan dróg gminnych - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Okres zimowy i tzw. przednówek to najmniej łaskawy czas dla nawierzchni dróg. Utrzymujące się zmienne warunki atmosferyczne (opady deszczu, śniegu, przymrozki i ocieplenia) spowodowały już znaczne uszkodzenia infrastruktury drogowej na terenie naszej gminy.

Obecnie przyjmujemy zgłoszenia i prowadzimy przeglądy techniczne, które pozwolą na określenie stanu nawierzchni i ustalenie kolejności wykonywania napraw.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom dróg, najpilniejsze i wręcz alarmujące odcinki będziemy naprawiać na bieżąco. Do kompleksowych napraw przystąpimy w okresie przedwiośnia i wczesną wiosną, kiedy ustabilizują się warunki pogodowe.

Gmina jest zarządcą blisko 200 km dróg. Potrzeb w zakresie remontów i modernizacji tej infrastruktury jest bardzo dużo. Prosimy o wyrozumiałość.

Zgłoszenia w sprawie napraw dróg przyjmuje Zakład Gospodarczy w Radzanowie tel. 24 261 34 21, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość