Złoty Jubileusz - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

W piątek, 4 listopada miejsce niezwykle wzruszająca uroczystość. Osiem par małżeńskich z terenu naszej gminy przyjęło medale Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej za długowieczne pożycie małżeńskie: Państwo Barbara i Jan Gizińscy, Państwo Urszula i Ryszard Jakubowscy, Państwo Grazyna i Jan Kozicińscy, Państwo Bożena i Jan Licnerscy, Państwo Teresa i Adam Pietrzak, Państwo Elżbieta i Jan Prącik, Władysława i Józef Sobczak oraz Państwo Maria i Henryk Woronieccy.

Wspólna życiowa droga, trwająca nieprzerwalnie od pół wieku to zarówno czas miłości, wzajemnego wsparcia, zaufania, radości i wzruszeń. To także troski dnia codziennego, borykanie się z różnymi przeciwnościami losu, wyrzeczenia i kompromisy. Wzajemny szacunek i odpowiedzialność za drugiego człowieka to cechy, które jednak pomagają budować trwałe związki, a uroczystość ta jest dowodem na to, że złożona w dniu ślubu przysięga jest niezwykle silnym węzłem, łączącym dwoje ludzi na całe życie.

Ceremonii dekorowania medalami Dostojnych Jubilatów dokonał Piotr Jakubowski, Wójt Gminy Radzanowo. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Agnieszka Grabarczyk wręczała okolicznościowe dyplomy i upominki. W uroczystości uczestniczyła Wicestarosta Iwona Sierocka, która w imieniu Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza przekazała życzenia długich lat życia w zdrowiu i szczęściu, u boku kochających rodzin. Gratulacje oraz życzenia tak wyjątkowym parom przesłał również Piotr Zgorzelski Wicemarszałek Sejmu RP. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także ks. Krzysztof Jędrzejewski oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy, Kazimierz Gajewski. Jubilatom towarzyszyli członkowie najbliższej rodziny. Składano życzenia i gratulacje. Nie zabrakło okolicznościowego tortu, a także wspólnych zdjęć.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

 

 

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość