Spotkanie wójta z sołtysami - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Czerwcowe spotkanie wójta gminy Piotra Jakubowskiego z sołtysami skupiło się głównie na rozmowach o realizacji tegorocznego funduszu sołeckiego. W terenie pracuje Zakład Gospodarczy, który sukcesywnie, miejscowość po miejscowości, modernizuje drogi gminne, wbudowując tłuczeń dolomitowy. Przy dobrych warunkach pogodowych proces ten potrwa co najmniej do końca wakacji, gdyż aż 24 miejscowości w gminie zdecydowało się na remonty dróg. Dla realizacji pozostałych zadań funduszu zostały również zamówione lampy oświetleniowe, które będą montowane przy drogach gminnych. Ruszają także prace w świetlicach wiejskich polegające głównie na remontach lub doposażeniu tych obiektów.

W zebraniu uczestniczyli również dzielnicowi z Posterunku Policji w Radzanowie. Przypominali o planach priorytetowych prowadzonych w Radzanowie i Rogozinie. Miejscowości: Wólka, Łoniewo, Kosino, Chełstowo, Radzanowo, Radzanowo Dębniki, Radzanowo Lasocin, Szczytno, Czerniewo, Woźniki, Woźniki Paklewy, Ślepkowo Szlacheckie, Ślepkowo Królewskie, Ciółkowo, Ciółkówko, Śniegocin i Trębin mają nowego dzielnicowego- to sierż. szt. Paweł Sutkowski.

Na zebraniu głos zabrała również dyrektor CKiS w Radzanowie Magdalena Kosielińska, która udzieliła informacji na temat czerwcowego kalendarza wydarzeń.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość