Złote Gody – Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

„Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie” (Konstanty Ildefons Gałczyński).

I tak już od ponad 50 lat tą drogą przemierza 5 par z gminy Radzanowo, które w miniony piątek 25 marca otrzymały medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę zostały wręczone małżonkom podczas uroczystego spotkania w Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie.

Uroczystego aktu dekoracji medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny, dokonał wójt gminy Piotr Jakubowski w asyście Kierownika USC Agnieszki Grabarczyk. Władze gminy skierowały do Szanownych Jubilatów słowa uznania i podziękowania za godne i przykładne dla młodego pokolenia życie małżeńskie.

W imieniu przewodniczącej Rady Gminy Radzanowo Jolanty Sochackiej życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności złożył Kazimierz Gajewski, wiceprzewodniczący Rady Gminy.

Gościem specjalnym uroczystości był Starosta Powiatu Płockiego Sylwester Ziemkiewicz, który pogratulował zaszczytnej rocznicy oraz złożył serdeczne życzenia zdrowia i radości na kolejne lata wspólnego życia.

Medalami za długoletnie Pożycie Małżeńskie zostali odznaczeni Państwo:

1. Krystyna i Jan Dobrowolscy

2. Danuta i Janusz Gralewscy

3. Barbara i Stanisław Raczyńscy

4. Jadwiga i Wiesław Widzyńscy

5. Jadwiga i Zdzisław Wojewódzcy

Wszystkim Jubilatom życzymy, aby dalej szli przez życie mocno trzymając się za ręce, zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi, zawsze razem, pewni swoich uczuć. Niech kolejne jubileusze dowodzą, że zaufanie i szacunek są fundamentem trwałych związków.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość