Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Płocku informuje! - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Zespół Rzecznika Klienta Energi Obrót odwiedzi Starostwo Powiatowe w Płocku w ramach programu współpracy Energi Obrót (EOB) z Miejskimi i Powiatowymi Rzecznikami Konsumentów. Przedstawiciele rzecznika klienta spółki odwiedzą Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Starostwie Powiatowym w Płocku przy ul. Bielskiej 59.

Dyżur pracowników Energi Obrót odbędzie się w dniu 8 czerwca 2021 r. (wtorek), w godz. 10:00-13:00, w sali nr 4.

Z uwagi na trwającą pandemię chętni do spotkania z przedstawicielami spółki proszeni są o wcześniejsze umówienie spotkania kontaktując się z Biurem Powiatowego Rzecznika Konsumentów pod nr. tel.: (24) 267 67 20 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego. Pracownicy Biura Rzecznika Klienta (EOB) będą wyposażeni w środki bezpieczeństwa – maseczki, rękawice, środki dezynfekujące oraz przesłonę z pleksiglasu.

Pracownicy zespołu Rzecznika Klienta EOB wraz z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów spotkają się z mieszkańcami gmin powiatu płockiego, aby na miejscu wyjaśniać problemy i wątpliwości mieszkańców, a jeśli zajdzie taka potrzeba, przyjmować zgłoszenia do dokładniejszej analizy.

Rzecznik Klienta EOB to instancja, do której klienci mogą zwrócić się, jeśli w wyniku standardowego procesu reklamacji nie otrzymali wystarczająco satysfakcjonującej dla siebie odpowiedzi. W tracie dyżurów, pracownicy Energi chętnie wysłuchają również rekomendacji klientów, które mogłyby usprawnić codzienną współpracę ze spółką.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość