Ostatnie dni inwentaryzacji - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

Na terenie Gminy Radzanowo prowadzona jest inwentaryzacja źródeł ciepła. Mieszkańców gminy odwiedzą ankieterzy Mazowieckiej Agencji Energetycznej, z którą nasza gmina zawarła stosowną umowę.

Od dnia 20.03.2021r. na terenie gminy w ramach inwentaryzacji źródeł ciepła prowadzona będzie bezpośrednia ankietyzacja. Upoważnieni ankieterzy, dokonujący bezpośredniego wywiadu, wyposażeni będą w identyfikatory oraz upoważnienie do przeprowadzenia inwentaryzacji.  

Mieszkańcy Gminy proszeni są o udzielenie ankieterom wszelkich niezbędnych informacji o budynku i posiadanym źródle ciepła, tj. moc, sprawność, rok jego instalacji, a także o planach w zakresie zmiany sposobu ogrzewania budynku lub lokalu.

Aby wizyta ankietera przebiegła sprawnie można się do niej przygotować spisując wcześniej najważniejsze dane dotyczące źródła ciepła. Znajdziemy je m.in. na tabliczkach znamionowych kotła czy w książce serwisowej lub instrukcji obsługi urządzenia.

W punktach adresowych, w których mieszkańcy uniemożliwią przeprowadzenie inwentaryzacji, uznawane będzie, że ich ogrzewanie następuje z wykorzystaniem pozaklasowych źródeł ciepła, najgorszej jakości, tzw. „kopciuchów”.

Aby uniknąć wizyty ankietera zachęcamy do wypełnienia ankiety na stronie: www.mae.com.pl/miwop lub telefonicznie pod numerem +48 510 016 047 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 -17:00)

Przekazane przez Państwa informacje pozwolą oszacować koszty i zaplanować środki na przeprowadzenie wymiany źródeł ciepła na terenie gminy.

Dziękujemy za zaangażowanie i każdą wypełnioną ankietę!

Zadanie realizowane jest przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość