Inwentaryzacja źródeł ciepła - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

25 lutego 2020 r. Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął do realizacji „Mazowiecki Instrument Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020 (MIWOP)”. Celem programu jest polepszenie warunków życia mieszkańców Mazowsza poprzez poprawę jakości powietrza oraz wsparcie samorządów gminnych w realizacji uchwały antysmogowej na Mazowszu.

Miło mi Państwa poinformować, że Nasza Gmina pozyskała w ramach programu MIWOP środki finansowe na inwentaryzację źródeł ciepła. Pozyskanie informacji dotyczących rodzaju i jakości domowych źródeł ciepła na terenie naszej gminy będzie I etapem przygotowania projektu dotyczącego wymiany urządzeń grzewczych i termomodernizacji budynków u zainteresowanych osób.

W związku z powyższym od października Mazowiecka Agencja Energetyczna rozpocznie w naszej Gminie proces inwentaryzacji.

Mieszkańcy Gminy mogą spodziewać się przesyłki pocztowej, w której zawarta będzie ankieta do wypełnienia, pismo przewodnie a także ulotka promująca działania.

Po wypełnieniu prosimy o dostarczenie wypełnionej ankiety do Urzędu Gminy bądź o przesłanie pocztą na adres: Urzędu Gminy Radzanowo z dopiskiem „Inwentaryzacja źródeł ciepła” lub wysłanie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypełnienie ankiety jest również możliwe w formie zdalnej poprzez stronę www.mae.com.pl/miwop otwiera sie w nowej karcie

Prosimy o odesłanie ankiety w terminie 14 dni od momentu otrzymania

Ankieta może być również wypełniona telefonicznie dzwoniąc na infolinie pod numer +48 510 016 047 czynny codziennie od 9:00 do 17:00. Pod tym numerem dyżurni ankieterzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

W wypadku niedostarczenie ankiety ankieta będzie przeprowadzona metodą wywiadu bezpośredniego podczas wizyty domowej i oględzin przez wykwalifikowanych ankieterów. Osoby przeprowadzające ankiety zaopatrzone będą w identyfikatory oraz upoważnienia podpisane przez Władze Gminy. Ich autentyczność będzie można potwierdzić w Urzędzie Gminy w Radzanowie pod numerem telefonu 024 369 50 13 lub w realizującej projekt Mazowieckiej Agencji Energetycznej pod numerem telefonu +48 510 016 047. W celu zachowania środków ostrożności w związku z sytuacją epidemiologiczna w kraju, ankieterzy będą przestrzegać wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa takich jak zakrywanie ust i nosa, zachowanie dystansu. O realizowanym zadaniu będzie poinformowana policja, która na bieżąco otrzyma dane identyfikacyjne ankieterów. O dokładnym terminie wizyt ankieterów będziemy informować po otrzymaniu ankiet.

Wszystkim mieszkańcom Gminy serdecznie dziękujemy za udział w inwentaryzacji.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość