CZARUJĄCE GMINNE MIKOŁAJKI 2023 W RADZANOWIE JUŻ ZA NAMI - Gmina Radzanowo

Jesteś tutaj:

GMINNE MIKOŁAJKI, które zorganizowaliśmy z inicjatywy Piotr Jakubowski Wójt Gminy Radzanowo i Radnych Gminy Radzanowo przebiegły w wyjątkowo ciepłej atmosferze. Tuż po godzinie 16:00 w środę 6 grudnia br. licznie przybyłych Mieszkańców Gmina Radzanowo powitali na placu przed spichlerzem Wójt Piotr Jakubowski i przewodnicząca rady Jolanta Sochacka.

Oczekiwane nie tylko przez najmłodszych przybycie Świętego Mikołaja poprzedził występ wspaniałych artystów z Samorządowe Przedszkole w Radzanowie. Dzieci swoim śpiewem i tańcami zachęciły Mikołaja do osobistych odwiedzin Radzanowa, dokąd przybył na motorze.

Na wieść o tym wyjątkowym Gościu przybywali zewsząd mali i nieco więksi artyści. Na mikołajowej scenie lub tuż przed nią swoimi talentami popisywali się uczniowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie oraz podopieczni Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie. Mroźną pogodę łagodziła publiczności zimowa herbata i gorąca czekolada, czerwony barszcz z pasztecikami oraz wypieki organizacji pozarządowych zgłoszone w konkursie na "CIASTO ZIMOWE". Nie zabrakło również atrakcji dodatkowych - zabaw i śpiewu z 2 WDH "Enigma", tańców z zabaw z Mikołajką, magicznego studia fotograficznego urządzonego przez Lavie Foto Martyna Korycka, przejażdżek bryczką i na kucyku, zagrody reniferów z Laponii, świątecznych dekoracji, a także pisania listów i spędzania czasu w chacie Świętego Mikołaja. Wspaniałe rękodzieło swoich podopiecznych prezentowali Warsztaty Terapii Zajęciowej w Męczeninie i DPS "Nad Jarem" Nowe Miszewo.

Z życzeniami świątecznymi zwrócili się do Mieszkańców: proboszcz Parafia św. Floriana w Radzanowie ks. Andrzej Kopczyński, Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki oraz Piotr Jakubowski Wójt Gminy Radzanowo.

Wydarzenie było również okazją do wręczenia nagród laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu kreatywnego "NASZA RODZINNA CHOINKA" oraz rozlosowania 40 jodeł kaukaskich ufundowanych przez Piotr Jakubowski Wójt Gminy Radzanowo.

Za pomoc w realizacji wydarzenia pn. GMINNE MIKOŁAJKI 2023 dziękujemy serdecznie pracownikom Zakładu Gospodarczego przy Urzędzie Gminy, małym i dużym artystom, dyrekcjom i kadrom pedagogicznym gminnych przedszkoli i szkół, rodzicom i instruktorom naszych podopiecznych, wspaniałemu Świętemu Mikołajowi, technikom z Uniwersum Art .

Za dbałość o bezpieczeństwo uczestników dziękujemy Ochotnicza Straż Pożarna w Woźnikach, zaś za inicjatywę rozdawania odblasków OSP Nowe Boryszewo.

Darczyńcami i sponsorami organizacji wydarzenia, którym z całego dziękujemy, są:

- Panowie Sławomir Goszczycki, Zdzisław Banaszczak i Wojciech Nowicki - wspólnicy spółki WYKONAWSTWO ROBÓT WODNO-SANITARNYCH "BANGO" SP. J. z Brochocina

- Pan Mariusz Gorsiak - właściciel firmy MAR MAR z Radzanowa

- Państwo Idźkowscy i Państwo Dublas - właściciele #MDPDUBLAS

- Pan Leon Pietrasiak - właściciel firmy LONEX Roboty Ziemne i Drogowe z Łoniewa

- Pan Artur Kupniewski - właściciel firmy Tolex-Met

- Pan Artur Wasek - Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane WASKOP

- Państwo Kołowroccy z Apartamenty Na Skarpie Płock

Serdecznie dziękujemy.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło infoPłock TV.

Kontakt

Urząd Gminy Radzanowo
ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo

Zobacz na mapie Otwiera się w nowej karcie

sekretariat@radzanowo.pl
tel. : (24) 369 50 10
fax: (24) 369 50 11

Wyślij wiadomość