Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu lipiec 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5
week 28 6 7 8 9 10 11 12
week 29 13 14 15 16 17 18 19
week 30 20 21 22 23 24 25 26
week 31 27 28 29 30 31
domofony


„Promocja rozwoju obszarów wiejskich poprzez publikacje dobrych praktyk”

Zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną publikacji on. „Dobre bo nasze”. Publikacja dostępna na stronie www.razem-dla-rozwoju.pl, www.ksow.pl 
Cel operacji:
 
Celem operacji jest uzyskanie równowagi ekonomicznej i społecznej na obszarach wiejskich województw mazowieckiego, poprzez promocję zrównoważonego rozwoju tych obszarów.
 
Formy realizacji:
 
Publikacja/materiał drukowany pozwoli na zidentyfikowanie i zgromadzenie w jednym miejscu katalogu dobrych praktyk z zakresu zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich. Materiał drukowany prezentujący dobre praktyki w formie zdjęć i krótkiego opisu będzie skutecznym narzędziem dotarcia do osób odpowiedzialnych za kreowanie zrównoważonego rozwoju na obszarach wiejskich w tym przedstawicieli lokalnych władz, instytucji i organizacji pozarządowych a także osób młodych które stoją przed wyborem drogi życiowej, w tym wyboru zawodu i miejsca do życia.
 
Zakładane rezultaty:
Planowanym rezultatem działań będzie zwiększenie aktywności mieszkańców wsi na rzecz podejmowania inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, w tym przenoszenie dobrych praktyk rozwoju obszarów wiejskich i kreowania miejsc pracy na terenach wiejskich.
 
Realizacja projektu przyczyni się do osiągnięcia następujących efektów:
- wzrostu wiedzy i aktywności mieszkańców woj. mazowieckiego na rzecz stymulowania zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich.
 
Grupę docelową stanowić będą mieszkańcy obszarów wiejskich z terenu LGD Razem dla Rozwoju województwa mazowieckiego. 
 
Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl, gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl, gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.
Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl