Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu grudzień 2019 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 48 1
week 49 2 3 4 5 6 7 8
week 50 9 10 11 12 13 14 15
week 51 16 17 18 19 20 21 22
week 52 23 24 25 26 27 28 29
week 1 30 31
domofony


„Promocja rozwoju obszarów wiejskich poprzez publikacje dobrych praktyk”

Zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną publikacji on. „Dobre bo nasze”. Publikacja dostępna na stronie www.razem-dla-rozwoju.pl, www.ksow.pl 
Cel operacji:
 
Celem operacji jest uzyskanie równowagi ekonomicznej i społecznej na obszarach wiejskich województw mazowieckiego, poprzez promocję zrównoważonego rozwoju tych obszarów.
 
Formy realizacji:
 
Publikacja/materiał drukowany pozwoli na zidentyfikowanie i zgromadzenie w jednym miejscu katalogu dobrych praktyk z zakresu zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich. Materiał drukowany prezentujący dobre praktyki w formie zdjęć i krótkiego opisu będzie skutecznym narzędziem dotarcia do osób odpowiedzialnych za kreowanie zrównoważonego rozwoju na obszarach wiejskich w tym przedstawicieli lokalnych władz, instytucji i organizacji pozarządowych a także osób młodych które stoją przed wyborem drogi życiowej, w tym wyboru zawodu i miejsca do życia.
 
Zakładane rezultaty:
Planowanym rezultatem działań będzie zwiększenie aktywności mieszkańców wsi na rzecz podejmowania inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, w tym przenoszenie dobrych praktyk rozwoju obszarów wiejskich i kreowania miejsc pracy na terenach wiejskich.
 
Realizacja projektu przyczyni się do osiągnięcia następujących efektów:
- wzrostu wiedzy i aktywności mieszkańców woj. mazowieckiego na rzecz stymulowania zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich.
 
Grupę docelową stanowić będą mieszkańcy obszarów wiejskich z terenu LGD Razem dla Rozwoju województwa mazowieckiego. 
 
Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl, gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl, gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.
Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl