Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu styczeń 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 1 1 2 3 4 5
week 2 6 7 8 9 10 11 12
week 3 13 14 15 16 17 18 19
week 4 20 21 22 23 24 25 26
week 5 27 28 29 30 31
domofony


IV Piknik Patriotyczny za nami

IV Piknik Patriotyczny, jaki przygotowaliśmy wspólnie z Sekcja Wędkarska przy CKiS Radzanowo był okazją do wspólnego świętowania 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 15. rocznicy wstąpienia Polski do UE.

Wśród uroków przyrody zabytkowego parku im. Jana Kochanowskiego w Radzanowie, wspólnie z mieszkańcami naszej gminy i gośćmi m.in. z Bodzanowa, Słupna, Płocka, Staroźreb, czy Warszawy przeżyliśmy przede wszystkim wiele emocji sportowych. I tak na starcie III Biegu Radzanowskiego stanęła blisko 50-osobowa grupa uczestników, która miała do pokonania 7,2 km. Tuż po nich wystartowali pasjonaci nordic walking, którzy mierzyli swe siły na trasie 5 km.
Pierwsze wyniki dał nam bieg dziecięcy alejami parkowymi; miejsce I zajęła Julia Rembowska, miejsce II Nikola Woroniecka, miejsce III Lena Adamkiewicz.
Jako organizatorzy zgodnie uznajemy, że wszyscy uczestnicy i biegu, i marszu zostali niekwestionowanymi zwycięzcami. Wszystkim Wam ślemy pozdrowienia i podziękowanie za przyjęcie naszego zaproszenia. Regulaminowe zasady kazały nam jednak wyłonić medalistów. Najszybszy z nich przybiegł na metę w czasie 26 min. 36 s.
A oto oficjalne wyniki:
Kategoria" NORDIC WALKING": I. Marcin Radomski, II. Piotr Leszczyński, III. Aneta Marciniak.
Kategoria "BIEG-KOBIETY": I. Edyta Maraszek, II. Ewa Kępczyńska, III. Marzena Rucińska;
Kategoria "BIEG-MĘŻCZYŹNI": I. Michał Ruciński, II. Krzysztof Chętka, III. Kamil Goszczyński i Marcin Cyparski
Kategoria "BIEG-MIESZKAŃCY GMINY RADZANOWO": I. Damian Głowala, II. Artur Rutkowski, III. Kamil Zieliński.
W ceremonii dekoracji medalistów wzięli udział Jolanta Sochacka - przewodnicząca rady gminy, Sylwester Ziemkiewicz Wójt Gminy Radzanowo oraz Tomasz Siekierski, prezes naszego stowarzyszenia.
Po wysiłku fizycznym wszyscy sportowcy i zgromadzona publiczność zasłużyli na pyszny rosół z gęsiny oraz babę ziemniaczaną; smaczne dania już od wczesnych godzin porannych przygotowywały nasze wolontariuszki - Elżbieta Zalewska i Anna Latarska, którym serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do obejrzenia naszej Fotorelacji.


 

Stowarzyszenie Przyjaciół
Gminy Radzanowo

Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl