Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu marzec 2019 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 9 1 2 3
week 10 4 5 6 7 8 9 10
week 11 11 12 13 14 15 16 17
week 12 18 19 20 21 22 23 24
week 13 25 26 27 28 29 30 31
domofony


Gmina Radzanowo wsparła organizacje pozarządowe działające na rzecz Mieszkańców

Jednym z zadań własnych gminy jako jednostki samorządu terytorialnego jest tworzenie odpowiednich warunków sprzyjających rozwojowi sportu i kultury fizycznej. Uchwalany corocznie„Program współpracy z organizacjami pozarządowymi” daje podstawę do przyznawania wsparcia finansowego i pozafinansowego poprzez otwarte konkursy dla klubów sportowych i stowarzyszeń. 

Organizacje, które opracują działania i inicjatywy spełniające kryteria tego Programu otrzymują stosowne dofinansowanie.
W ramach tegorocznych konkursów z dotacji w zakresie rozwoju sportu skorzystały kluby piłkarskie: ULKS CIÓŁKOWO i GLKS POLONIA RADZANOWO, które otrzymały dotacje po 15 tys. zł. Środki te przeznaczone zostaną na szkolenia, organizację i uczestnictwo w zawodach/imprezach sportowych oraz na zakup sprzętu sportowego.
Z kolei w zakresie upowszechniania kultury fizycznej wybrane zostały następujące inicjatywy stowarzyszeń:
- Stowarzyszenie „Nadzieja dla Wszystkich” z Rogozina; wysokość dotacji: 4 000 zł; przeznaczenie:  kontynuacja działalności szkółki piłkarskiej ze szkoły podstawowej oraz rozwijanie piłki nożnej wśród mieszkańców gminy Radzanowo, poprzez realizację systemu szkoleń i organizację zawodów sportowych. 
- ULKS „ATLETA” z Radzanowa; wysokość dotacji: 3 000 zł; przeznaczenie: organizacja zajęć sportowych oraz sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców gminy Radzanowo promujących zdrowy styl życia.  Celem projektu jest poprawa kondycji ruchowej i równowagi, zwiększenie siły mięśni oraz poprawa elastyczności ciała i samopoczucia.
- ULKS „ATLETA” z Radzanowa; wysokość dotacji: 3 000 zł; przeznaczenie: organizacja masowych zawodów sportowych oraz sportowo-rekreacyjnych w dziedzinie lekkoatletyki - biegi przełajowe.
- ULKS „OLIMPIA” z Radzanowa; wysokość dotacji: 10 000 zł; przeznaczenie: organizacja zajęć sportowych obejmujących m.in. fitness, siłownię i gry zespołowe. Projekt realizowany jest na hali sportowej Zespołu Szkół w Radzanowie, a jego adresatami są mieszkańcy w różnych grupach wiekowych, którzy dotychczas nie nabyli odpowiednich nawyków ruchowych, a także uczestnicy, którzy systematycznie pracują nad poprawą sprawności fizycznej.
- ULKS „OLIMPIA” z Radzanowa; wysokość dotacji: 10 000 zł; przeznaczenie: uczestnictwo dzieci i młodzieży z terenu Gminy Radzanowo w turniejach i zawodach sportowych z zakresu piłki ręcznej. 

Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl